Problemy
Zjawiskiem normalnym jest ciągła fizjologiczna wymiana włosów i utrata około 60-80 włosów dziennie. Jeżeli wypadanie jest bardziej obfite, mamy już do czynienia z anomalią. Zobacz najczęściej występujące problemy skóry głowy i włosów..więcej

WYPOSAŻENIE

Podczas zabiegów wykorzystujemy urządzenie typu „MISTY 380” które jest najnowszym osiągnięciem firmy TUFT. Dzięki połączeniu ultradźwiękowej mgły i jonizacji proces pielęgnacji włosów został doprowadzony do perfekcji. ...więcej

AUTORYZACJA

Gabinet nasz jest autoryzowany przez Polskie Centrum Trychologii.


Współpracujemy także bezpośrednio z Kliniką Włosa w Szwecji

ZABIEGI

Leczenie rozpoczyna się od dokładnego poznania problemów danego pacjenta i polega na zbadaniu jego skóry głowy za pomocą mikrokamery. Dokładny obraz pozwala nam ocenić kondycje włosów, stan skóry głowy i korzeni włosów. W razie stwierdzenia choćby najmniejszych objawów chorobowych w mieszkach włosowych, stosowana metoda umożliwia nam na dostarczenie białka i minerałów w celu pobudzenia mieszków włosowych i odrostu włosów. Skóra głowy pobudzana jest drogą masażu oraz nacierania różnymi olejkami i esencjami pochodzenia naturalnego.

Stosujemy wyłącznie produkty naturalne, testowane na ludziach ( nie na zwierzętach ) pod względem braku działań ubocznych mogących wywołać alergię. Dzięki unikalnym metodom rezultat pojawia się w ciągu trzech miesięcy. Wypadanie włosów w stadium początkowym można zatrzymać już po 10 zabiegach. Przebieg leczenia zostaje dostosowany do potrzeb każdego pacjenta. Dobrane zostają odpowiednie olejki, minerały i białka w celu oczyszczenia skóry głowy i dostarczenia substancji odżywczych do korzeni włosów.

Ile i jakie zabiegi?

Zależy od problemu i stanu osoby. Za pomocą kuracji złożonej z 6 do 10 zabiegów i własnego zestawu zabiegów domowych, możemy odbudować mieszki włosowe, ich zdolność otwierania się i przyjmowania pożywienia pozwalającego na wzrost włosów.

Podczas zabiegów rozpoczyna się proces zwiększania ukrwienia skóry głowy i pobierania tlenu przez mieszki włosowe. Cały zabieg składa się z 3 etapów i zajmuje około 1godz i 15min. Sam czas zabiegu to około 40min. Do tego dochodzi oczyszczanie skóry głowy i masaż (około 15min) a na koniec mycie głowy i pielęgnacja po zabiegu ok.20min. Zabiegi można wykonywać w gabinecie: codziennie, co drugi dzień lub 1-2 razy w tygodniu. Możemy też dopasować kurację dla pacjentów z dużymi problemami wypadania włosów, którzy nie mogą przybyć do salonu.

Łysienie plackowate można wyleczyć po 6 –12 miesiącach zabiegów. Udzielamy pomocy w przypadku łysienia typu męskiego ( testosteronowego ) oraz łysienia kobiet w okresie klimakterium, gdy następują zaburzenia hormonalne. Leczymy problemy związane z łuszczycą skóry głowy i łupieżem. Już po 3 – 4 zabiegach ustaje podrażnienie skóry związane z tym schorzeniem. Leczenie jest bardzo efektywne i szybkie. Zabiegi z zastosowaniem olejków, rumianku rzymskiego, słodkich migdałów i panthenolu pomagają w złagodzeniu podrażnienia skóry głowy. Stosowane są różne esencje olejowe, loton i szampon przeciwłupieżowy. Kompleksowe leczenie jest w stanie zlikwidować najgorsze objawy łupieżu w ciągu 6 tygodni. W celu osiągnięcia pozytywnego rezultatu wymaganych jest kilka zabiegów.

Stosowane przez nas preparaty odpowiednio połączone dają najlepsze rezultaty, tzw. pozytywny efekt synergiczny. Nie zostawiamy nikogo z naszymi produktami, robimy regularne kontrole. Śledzimy zmiany i dopasowujemy kurację do najmniejszej poprawy, aby uzyskać jak najlepszy rezultat.

Cena pojedynczego zabiegu uzależniona jest w znacznym stopniu od typu problemu oraz zastosowanej kuracji oraz preparatów i mieści się w granicach 100-130zł.

Gabinet Trychologiczny adres: Studio Urody Apartament 192 Kraków, ul.Kapelanka 6a/192
kontakt: tel.602 217-384 adres e-mail: trycholog@op.pl
©Copyright 2008 by PS / Wszystkie Prawa Zastrzeżone