Problemy
Zjawiskiem normalnym jest ciągła fizjologiczna wymiana włosów i utrata około 60-80 włosów dziennie. Jeżeli wypadanie jest bardziej obfite, mamy już do czynienia z anomalią. Zobacz najczęściej występujące problemy skóry głowy i włosów..więcej

WYPOSAŻENIE

Podczas zabiegów wykorzystujemy urządzenie typu „MISTY 380” które jest najnowszym osiągnięciem firmy TUFT. Dzięki połączeniu ultradźwiękowej mgły i jonizacji proces pielęgnacji włosów został doprowadzony do perfekcji. ...więcej

AUTORYZACJA

Gabinet nasz jest autoryzowany przez Polskie Centrum Trychologii.


Współpracujemy także bezpośrednio z Kliniką Włosa w Szwecji

REZULTATY

Stosowana przez nas metoda trychologiczna jest znana i ceniona w wielu krajach europejskich. Jej skuteczność została udokumentowana wieloma sukcesami w leczeniu problamów skóry głowy i włosów. Także w Polsce jest ona coraz bardziej popularna i może się pochwalić wieloma pozytywnymi rezultatami.


Poniżej przedstawiamy pozytywny rezultat leczenia łysienia całkowitego przy zastosowaniu metody trychologii, osiągnięty w Klinice Włosa w Szwecji, z którą współpracujemy. Po 10 miesiącach intensywnej kuracji trychologicznej pacjentka została wyleczona.

W chwili obecnej również pacjenci naszego gabinetu stosując od kilku miesięcy metodę trychologiczną osiągają pierwsze pozytywne wyniki w leczeniu łysienia plackowatego.

Gabinet Trychologiczny adres: Studio Urody Apartament 192 Kraków, ul.Kapelanka 6a/192
kontakt: tel.602 217-384 adres e-mail: trycholog@op.pl
©Copyright 2008 by PS / Wszystkie Prawa Zastrzeżone